Kommenteeri

Millist pesu kanda kleidi all

Sinu pesu peab olema justkui sulle loodud .Kaunis kleit võib aga kaotada oma uhke välimuse, kui selle all on ebasobiv pesu, seega peaks pesu valikul arvestama ka oma kehatüübi ja kleidiga.
Nagu iga riietuse korral, on ka pesu puhul oluline, et naine ennast mugavalt ja enesekindlalt tunneks.
Tähtis on leida kleidiga võimalikult sama tooni ja õige tekstuuriga mudel.

Korrigeeriv pesu
Iga naine soovib ,et kleit istuks kaunilt kurve rõhutades ,aga mitte volte võimendades.
Piisab sellest,kui kleidi all kanda väikest ilu saladust-korrigeerivat pesu.
Naiselikus kehas on meie ürgne jõud ja neid vorme saab kaunilt esile tuua.

Keha kaunimaks muutvaid pesulõikeid on väga erinevaid – laiemast vööst kuni aluskleidini välja, sõltub sellest, millist efekti soovid. Tavaliselt peab vett tõde, et kui soovid võimalikult voldivaba tulemust, vali pikem, kogu kehaosa kattev mudel – trimmiv body või kombinee.
Miss Moly Full Body Shaper Modeling Belt Waist Trainer Butt Lifter Thigh Reducer Panties Tummy Control Push Up Shapewear Corset
Kui soovid kanda varrukateta ja õlapelteta kleiti
peaksid eelistama  õlapaelteta pesu, rinnahoidjaid või body.

Brassiere Strapless Without Dress Push-Up Sexy Invisible Women for Ceremony Lingerie


Isekleepuvad rinnahoidjad on seljas muretult nähtamatud


Breast-Lift-Tape Stick-On-Bra Strapless Wire Free-Bra Sexy Silicone Invisible Reusable
Kui kannad pitsist ülaosaga kleiti ja soovid,et rinnahoidja paelad jääksid varjatuks võid kasutada alternatiivina ka märkamatuid silikoonist variante.


3Pairs Invisible Bra Straps Women Transparent Silica Bra Straps Adjustable Bra Accessories Backless Straps Bra For Women Female
Õige suurus

Mitte olulisem ei ole ka rinnahoidja õige suurus. Suuruse puhul on kõige olulisem rinnaalune ümbermõõt .
Asjatundjate väitel toimuvad büstiga elu jooksul suured muutused. Rinnahoidja suurust ja kuju mõjutavad näiteks kaalukõikumised, hormonaalsed muutused, elustiil, rüht jpm. Pigem tasub mõelda nii, et rõivasuurus, sh pesumõõt, on lihtsalt number ning kindlasti ei tohi kunagi ohvriks tuua mugavust ja istuvust. Niisiis tuleb enne pesu soetamist end põhjalikult üle mõõta.
Rinnahoidja ümber keha käiv osa annab  90% kogu toestusest, mistõttu peab see olema parajalt trimmis. Kui see on liiga lõtv, liigub rinnahoidja seljal üles ja rind vajub alla. Kui see on liiga pingul, võivad seljale või küljele tekkida soovimatud sangad.

Täpne sobivus selgub loomulikult aga erinevaid mudeleid proovides ning samuti võib õige suuruse leidmiseks abi küsida poe personalilt.
Shoulder-Straps Invisible-Bra Transparent Steel Plastic Ladies Without Disposable

Lisa kommentaar

Email again: