Kommenteeri

Pulmakleit rasedale

Pulmakleit on vaieldamatult  üks tähtsamaid kleite iga naise elus. Ongi siis ju loogiline, et enamik naisi soovib, et see oleks ideaalne? Ülesanne, mis pole alati kerge! Lõppude lõpuks võib nii paljude turul pakutavate võimaluste hulgast sellise mudeli leidmine, nagu pruut soovib,  võtta mitu kuud!

Loomulikult heidutab siis pruuti kleidi otsimine veel eriti, kui  seda peab tegema suure kõhuga.


  Ühelgi pruudisalongil ei ole eraldi kollektsiooni rasedatele ning seetõttu pelgavad paljud tulevased pruudid, et figuuri kaunistav pruutkleit jääbki vaid unistuseks.


Nii tulebki moedisaineril sageli valmistada kleite titeootel pruutidele.

Samas on  hea meel saada hakkama raske ülesandega ning valmistada kleit, mis näitaks tbeebiootel naist kaunina.

Nüüd te siis teate, et  kauni ja elegantse kleidi disainimisel ja õmblemisel  ei ole  väike kõhuke mingisugune takistus.                                                                                             Teisalt peab iga lapseootel pruut teatud asjadega arvestama.

Pulmapäev on väga pikk ja väsitav, eriti raseduse ajal või kohe peale sünnitust.

Just seetõttu peab mugavus olema sobiva riietuse valimisel esikohal.

Sobiva tegumoe valimisel ongi hea usaldada disainerit

Kindlasti ei ole  kõige mugavam valik korsettkleit.
Pruutkleidi  disaini  juures on oluline ka see, et  oleks raseduse vältel keha pideva muutumise tõttu võimalik ka muudatusi teha.

See on ka põhjus ,miks lasta kleit õmmelda moedisaineri juures, et muudatusi oleks võimalik tehaka  vahetult enne pulmi.

Rasedad ja rinnaga toitvad pruudid peaksid kindlasti arvestama ka muutuva rinnaümbermõõduga.


Millest peaksid rasedad pruudid kindlasti hoiduma?

Loomulikult ei tuleks mugavuse pärast unustada igasugune stiilitunne.

Kuid hetkel ülimoodsad liibuvad pitsist pihikud ei tule enamuse lapseootel pruutide puhul kahjuks kõne alla.

Selle asemel võiks põhirõhu asetada õlgadele ja rinnale. Rasedale pruudile ideaalne on printsesslõige. Selle lõike puhul läheb kleit alates rinnajoonest laiemaks

Ka võib kanda kleidi peal boolerojakki.

Kõhu näitamine mõttega „Ma ei ole paks, ma olen rase“  ei ole võib-olla kõigile , kuid kui te soovite oma kõhtu esile tuua, tuleks õige stiili leidmiseks arutada seda oma moekunstnikuga. Kindlasti ei ole ka selles midagi võimatut.

Ka ümarat beebikõhtu rõhutav kleit  võib olla kena ja  glamuurne.

Paljude pruutide ja tulevaste emade seas on viimasel ajal väga moes olnud stretšriie.

Veniv kangas on mugav, annab liikumisvabaduse ja kohendub hästi , kui lapseootel pruudi ümbermõõt suureneb.

Enam ei ole valge kandmine ka rasedana tabu.

See ei tekitaks aga arvatavasti niikuinii probleemi, sest valged pruutkleidid ei olegi enam moes.

Uued trendikad värvid on nüüd kuldne ning merevaigu- ja isegi pastelltoonid. 

Paljud naised, kes avastavad alles peale pulmakorralduste algust, et on rasedad, lükkavad pulmad edasi ning ootavad, kuni laps on sündinud.

Enamus emasid aga ütlevad, et peale sünnitust on kõige korraldamine tegelikult veelgi raskem, sest väikese lapse eest hoolitsemine on väsitavam kui rasedus. Nii e, mõelge enne tõsiselt järele ning vaadake, et teil oleks vajadusel piisavalt abilisi, kes lapse eest hoolitseda saaksid.

Samuti tuleks arvestada seda, et  teie kõht ei ole paar kuud peale sünnitust taas perfektne ning seetõttu tuleks väga liibuvatest kleitidest siiski loobuda. Välja arvatud loomulikult juhul, kui te soovite peale sünnitust iga päev veeta mitmeid tunde jõusaalis.

Planeerimine

Pulmade korraldamine ei ole kunagi kerge, kuid eriti väsitav võib see olla just raseduse alguses ja lõpupoole.

  Samas raseduse keskel võite märgata, et teil on üllatavalt palju energiat, mida tuleks kindlasti soodsalt ära kasutadaLõppude lõpuks pole  mingeit ettekirjutatud reegleid! Kõige tähtsam on see, et kleit vastab pruudi stiillile ja ootustele.

Wedding dress for the pregnant bride - beautifully made and breathtakingly elegant maternity bridal design for your special day---Schnes Hochzeitskleid fr wenn Sie schwanger sind Leuchten Sie am schnsten Tag Ihres Lebens in diesem Hochzeitskleid Schauen Sie sich die Ladybird Brautkleider fr die schwangere Braut

Lisa kommentaar

Email again: